Home News
Spisy Iva Andriće na knižním veletrhu Svět knihy v Praze Print E-mail
There are no translations available.

    

Spisy Iva Andriće na knižním veletrhu Svět knihy v Praze

 

Občanské sdružení Luka Praha se sídlem v Praze představí svůj vydavatelský počin Spisy Iva Andriće na letošním knižním veletrhu Svět knihy v Praze. Budeme sdílet výstavní prostor spolu s nakladatelstvím Art Libri, od 13.5. do 16.5. nás tak najdete ve stánku L805 v hale vlevo.

Spisy Iva Andriće, jediného nositele Nobelovy ceny za literaturu z bývalé Jugoslávie, byly vydány na podzim roku 2009 v češtině v rámci edice „Slovanský Jih přátelům českým“ v šesti svazcích: Most na Drině; Travnická kronika; Jelena, žena která není; Vezírův slon; Dům o samotě, Omerpaša Latas; Znamení u cesty.

Read more...
 
Lastavica obdržela hlavní cenu za nakladatelský počin roku na 22. mezinárodním veletrhu knih a učiva 2010 v Sarajevu Print E-mail
There are no translations available.

 
 

Občanské sdružení "Lastavica" z Prahy obdrželo na 22. mezinárodním knižním veletrhu knih a učiva v Sarajevu 2010 (BiH) cenu za nakladatelský počin roku 2009 za spisy Iva Andriće, jediného nositele Nobelovy ceny za literaturu z bývalé Jugoslávie spoluvydavatel SLOT Game a.s., Karlovy Vary

Spisy jsou vydány v češtině v rámci edice „Slovanský Jih přátelům českým“ v šesti svazcích: Most na Drině; Travnická kronika; Jelena, žena která není; Vezírův slon; Dům o samotě, Omerpaša Latas; Znamení u cesty.

Read more...
 
In preparation
Coming soon.
Read more...
 


Partners

Slotgame

Aida & Milutin Perićovi

Luka Praha

 

Zaduzbina Ive Andrica

Lukalu

VesoDjorem.eu